znajdz produkt
Komentarze i oceny [11]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOśNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNEWZMACNIACZE / AKCESORIAMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY BEZPRZEWODOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
startPROMOCJESłuchawkiSłuchawkiSłuchawkiSłuchawkiWzmacniaczeMikrofonyMikrofonyProduktylinkikontakt
START  PROMOCJE                 NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK WZMACNIACZE / AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

Minimalny rozmiar, maksymalny dźwięk
Aby uzyskać wyjątkowy dźwięk, nie ma już potrzeby korzystania z dużych urządzeń hi-fi lub dodatkowych odtwarzaczy o wysokiej rozdzielczości. Wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się muzyką o bezkompromisowej jakości na smartfonie lub notebooku, to wysokiej klasy słuchawki Beyerdynamic i Impacto Essential.

Kompatybilny z urządzeniami cyfrowymi
Nie ma znaczenia czy do słuchania muzyki używasz smartfona*, tabletu*, czy notebooka: dzięki trzem różnym kablom przyłączeniowym możesz korzystać z Impacto Essential z każdym z tych urządzeń. Niewielki rozmiar oraz zintegrowanie z kablem słuchawkowym zapewnia Impacto Essential lekkość i mobilność. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką w każdej sytuacji, w domu czy podróży.
*dotyczy urządzeń przenośnych z systemem Android z USB-OTG ("USB On-The-Go".)

Cyfrowe złącze dla Twoich słuchawek Beyerdynamic
Umieszczony na kablu DAC i wzmacniacz Impacto essential umożliwiają bezstratną transmisję cyfrową, zapewniając najwyższą jakość odtwarzania muzyki - uzyskany dźwięk zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Impacto essential doskonale współgra z wysokiej klasy modelami* Beyerdynamic i zapewnia im cyfrowe złącze. Dzięki temu nie musisz już polegać na wtyczce jack w urządzeniu przenośnym.
* T1 2gen., T5p 2gen., Amiron Home

Sterowanie muzyką
Przetwornik cyfrowo-analogowy z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym umieszczony w łańcuchu transmisji dźwięku między odtwarzaczem a słuchawkami, spełnia również rolę pilota. Dzięki przyciskom (głośność, odtwarzanie / pauza oraz pomijanie utworów) można wygodnie kontrolować odtwarzanie muzyki. Elegancka obudowa jest niewiele większa od pilota na kablu.

Udoskonalona jakość odtwarzania
Mimo niewielkich rozmiarów konwerter Hi-Res Impacto essential wydobędzie maksimum z twoich cyfrowych plików muzycznych. Jego połączenie z wysokiej klasy słuchawkami Beyerdynamic gwarantuje idealną jakość dźwięku - usłyszysz nawet subtelne elementy i najdrobniejsze szczegóły.

Dźwięk wysokiej rozdzielczości
Impacto Essential może obsługiwać pliki audio Hi-Res w formacie pełnej rozdzielczości. Z wybraną przez ciebie aplikacją Hi-Res, odtworzysz nagrania muzyczne w jakości w jakiej miały oryginalnie brzmieć. Impacto Essential wyposażono w zintegrowaną diodę LED Hi-Res, która zapala się podczas odtwarzania plików audio o wysokiej rozdzielczości.

Sabre32 Mobile Reference DACTM odszyfrowuje sygnał audio wysokiej rozdzielczości do rozdzielczości 32 bitów i 384 kHz, podczas gdy ta klasa urządzeń zazwyczaj osiąga maksymalnie 24 bitów / 192 kHz.

Kompaktowy konwerter USB DAC obsługuje sygnał DSD (Direct Stream Digital) do 5,6 megaherców, co jest zwykle domeną przetworników stacjonarnych. Dla użytkowników oznacza to, że nie ma już potrzeby korzystania z dużych urządzeń hi-fi lub dodatkowych odtwarzaczy o wysokiej rozdzielczości. Wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się muzyką o bezkompromisowej jakości na smartfonie lub notebooku, to wysokiej klasy słuchawki Beyerdynamic i Impacto Essential.

Wyposażenie
W komplecie znajdują się trzy kable przyłączeniowe: wersja z większą wtyczką (USB-A) przeznaczona jest głównie do notebooków i komputerów osobistych. USB typu C jest coraz częściej spotykane w smartfonach i tabletach. Standard Micro-USB jest dostępny w klasycznych urządzeniach z Androidem.


Powieksz do pelnego rozmiaru dac, przetwornik c/a, Przetwornik cyfrowo - analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, impacto essential,

[ Przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem IMPACTO ESSENTIAL ]